Mesaj gönder
Evde >

Wuxi Wilke Metal Materials Co., Ltd. Şirket Profili

Fabrika turu
Bizim Hakkımızda
Bizimle İletişim
Wuxi Wilke Metal Materials Co., Ltd.
Wuxi Wilke Metal Materials Co., Ltd.
Wuxi Wilke Metal Materials Co., Ltd.
Üretim hattı

Yüksek kaliteli profesyonel ürünlerimiz, ayrıca gelişmiş ürün hatlarımız ve ekipmanlarımız var.Tüm ürünler uluslararası kalite standartlarına uygun ve dünyanın çeşitli farklı pazarlarında çok takdir edilir..

Artan piyasa talepleri ile birlikte, üretim sistemlerini geliştirmek, kaliteyi artırmak için ürünleri güncelleyerek müşterileri sürekli tatmin ediyoruz.

 

Alüminyum üretim merkezi

 

Bir alüminyum bobin üretim tesisi olarak, müşterilerimiz için en yüksek kalitede ürünleri sağlamak için sistematik bir üretim süreci izliyoruz.

 

Öncelikle yüksek kaliteli alüminyum alaşımlarını eriteceğiz ve onları bir döküm makinesine dökeceğiz.Daha sonra tekrar ısıtılır ve kalınlığını azaltmak ve dayanıklılığını artırmak için bir yuvarlama makinesinden geçer.

 

Ardından alüminyum levhalar soğukta yuvarlanır, kalınlığını daha da azaltır ve yüzey yumuşaklığını ve mekanik özelliklerini geliştirir.Alüminyum bobinlerin kristal yapısını yeniden düzenlemek için yüksek sıcaklıklara ısıtıldığı, esneklik ve dayanıklılıklarını arttırır.

 

Son olarak, alüminyum bobinlerine korozyon direncini, estetiklerini ve dayanıklılıklarını artırmak için oksidasyon ve kaplama gibi çeşitli yüzey işlemleri uyguluyoruz.


Üretim süreci boyunca, ürünlerimizin gerekli standartlara ve özelliklere uygun olmasını sağlamak için sıkı kalite kontrolü önlemleri uyguluyoruz.En son ekipmanlarımız ve gelişmiş üretim tekniklerimiz, yüksek kaliteli alüminyum bobinlerini verimli ve uygun maliyetle üretmemizi sağlar.

 

Wuxi Wilke Metal Materials Co., Ltd. fabrika üretim hattı 0

Wuxi Wilke Metal Materials Co., Ltd. fabrika üretim hattı 1

Wuxi Wilke Metal Materials Co., Ltd. fabrika üretim hattı 2

Sorgularınızı doğrudan bize gönderin.

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Alüminyum Levha Levha Tedarikçi. Telif hakkı © 2022-2024 aluminumsheetcoil.com . Her hakkı saklıdır.